Fil:BSicon uv-SHI2r.svg
Størrelse for denne PNG-forhåndsvisningen av denne SVG-filen: 500 × 500 piksler Andre oppløsninger: 240 × 240 piksler | 480 × 480 piksler | 768 × 768 piksler | 1 024 × 1 024 piksler | 2 048 × 2 048 piksler.
Opprinnelig fil (SVG-fil, standardstørrelse 500 × 500 piksler, filstørrelse: 381 byte)
Filhistorikk
Klikk på et tidspunkt for å vise filen slik den var på det tidspunktet.
Dato/klokkeslett | Miniatyrbilde | Dimensjoner | Bruker | Kommentar | |
---|---|---|---|---|---|
nåværende | 6. nov. 2010 kl. 15:47 | 500 × 500 (381 byte) | Useddenim | {{Information |Description=rail icon: parallel lines crossing left to right |Source=*File:BSicon_uvÜWB.svg |Date=2010-11-06 13:46 (UTC) |Author=*File:BSicon_uvÜWB.svg: Wiebevl *derivative work: ~~~ |Permission= |other_versio |
Filbruk
Den følgende siden bruker denne filen:
Global filbruk
Følgende andre wikier bruker denne filen:
- Bruk i bn.wikipedia.org
- Bruk i ca.wikipedia.org
- Bruk i da.wikipedia.org
- Bruk i de.wikipedia.org
- Bruk i en.wikipedia.org
- St. Lawrence River
- 4 (New York City Subway service)
- 3 (New York City Subway service)
- 2 (New York City Subway service)
- 5 (New York City Subway service)
- E (New York City Subway service)
- 103rd Street station (IRT Lexington Avenue Line)
- 116th Street station (IRT Lexington Avenue Line)
- Hunts Point Avenue station
- Parkchester station
- Burnside Avenue station
- Nevins Street station
- East 180th Street station
- Gun Hill Road station (IRT White Plains Road Line)
- Times Square–42nd Street station
- Flushing–Main Street station (IRT Flushing Line)
- W (New York City Subway service)
- Junction Boulevard station
- 61st Street–Woodside station
- Queensboro Plaza station
- B (New York City Subway service)
- Beer Heights Light Railway
- Brighton Beach station (BMT Brighton Line)
- Manhattan Transfer station
- Grand Central–42nd Street station
- Third Avenue–138th Street station
- 14th Street–Union Square station
- 149th Street–Grand Concourse station
- D (New York City Subway service)
- N (New York City Subway service)
- Canal Street station (IND Eighth Avenue Line)
- Lowell Line
- 168th Street station (New York City Subway)
- 34th Street–Herald Square station
- 42nd Street–Port Authority Bus Terminal station
- 86th Street station (BMT Fourth Avenue Line)
- 59th Street station (BMT Fourth Avenue Line)
- Forest Hills–71st Avenue station
- Briarwood station
- 50th Street station (IND lines)
- Myrtle Avenue station (BMT Jamaica Line)
- 36th Street station (BMT Fourth Avenue Line)
Vis mer global bruk av denne filen.